Ferie w szkole

Niestety ferie dobiegły końca i nadszedł czas podsumowań. Zostały rozstrzygnięte konkursy „Mój zaczarowany świat”, „Przyjacielski Mag”, „Mag Omnibus”. Gratulujemy zwycięzcom.🥇🥈🥉 W rywalizacji międzygrupowej był remis. Obie drużyny zdobyły po 132 punkty 🏆. Po rozdaniu dyplomów i nagród chętne dzieci mogły przystąpić do Egzaminu Maga. Ich zadaniem było samodzielne wykonanie doświadczenia pod czujnym okiem wychowawcy⚗️🧪🧐. Oczywiście wszyscy zdali na 6. Potem nadszedł czas na relaks czyli minidyskotekę 🎶🕺💃. Dzieci tańczyły Belgijkę, Makarenę i swoje ulubione tańce. Odbył się nawet taniec z kocem.
Od poniedziałku zaczynamy lekcje. Życzymy wszystkim uczniom łatwych kartkówek i sprawdzianów, bardzo dobrych ocen i uwag, ale tylko pozytywnych.