TAKI MAŁY, TAKI DUŻY WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH ZNA

PODSUMOWANIE KONKURSU

W listopadzie nasi uczniowie zostali zaproszeni, by bliżej przyjrzeć się i zaprzyjaźnić z wybranymi świętymi.

Chętne dzieci z klas młodszych przygotowały piękne prace plastyczne przedstawiające świętych, których lubią i podziwiają.

Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie!

Jury, które stanowili katecheci naszej szkoły: ksiądz Michał Choroszewski i pani Maria Krzyż oraz nauczyciel plastyki – pani Justyna Derleta, po długich namysłach postanowili nagrodzić następujące prace:

Kaja Prażucha z klasy 2a

Paulina Wojas z klasy 2a

Kacper Gottschling z klasy 3a

Wyróżnienia:

Julia Kos z klasy 1a

Wojciech Sobkow z klasy 1a

Wiktoria Suchy z klasy 3a

Kostyantym Karagay z klasy 3b

Uczniowie klas starszych zostali zaproszeni do zapoznania się z wybranymi 20 świętymi, którzy zostali zaprezentowani na korytarzach naszej szkoły i uzupełnienia testu.

Pierwsze miejsce w tej kategorii zdobyła Paulina Witoń z klasy 4a oddając bezbłędnie uzupełniony arkusz. Drugie miejsce otrzymał Jakub Rajca z klasy 4b.

Zwycięzcom gratulujemy!