Zabrzański Bieg dla Serca

Kolejna edycja Zabrzańskiego Biegu dla Serca przechodzi do historii. Na stracie stawiło sie około 300 biegaczy z Zabrza i okolicznych miejscowości. Kobiet, mężczyzn i dzieci. Rywalizowali ze sobą w trzech kategoriach 5 km, 13 km i NW. Trasa nie należała do łatwych a z relacji uczestników wiemy, że byla baaardzo satysfakcjonujaca. Pierwsi biegacze dystansu na 5km pojawili sie na mecie już po niespełna 20 minutach. Z radością obserwowaliśmy najmłodszych uczestników biegu, jak również naszych czworonożnych przyjaciół.
Każdemu zawiesiliśmy pamiątkowy medal na szyi.
Biegowi towarzyszyły liczne atrakcje. Można było posilić sie pyszna zupą, skorzystać ze stoiska ze zdrowymi przekąskami, zasięgnąć porad na temat pielęgnacji, sporym zainteresowaniem cieszył się kącik zabaw dla dzieci.
Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody.
Dziękujemy licznie przybyłym Gościom i Partnerom biegu. Radnym Dzielnicy Helenka, Pani dyrektor SP 30 oraz wszystkim pracownikom szkoły, każdemu, kto brał udział w organizacji biegu.
Do zobaczenia za rok!