Uwaga! Konkurs!

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE
,,Taki mały, taki duży wszystkich świętych zna!”
UCZNIOWIE KLAS 1 – 3:
Chętne dzieci przedstawiają na kartce z bloku, dowolną techniką plastyczną, swojego ulubionego świętego.
Pracę oddają do 10 listopada pani katechetce.
UCZNIOWIE KLAS 4 – 8
starają się w najbliższych dniach odnaleźć na gazetkach w naszej szkole informacje o 20 różnych wybranych świętych. Zapamiętują, kim były przedstawione osoby i jakie są ich atrybuty ( Jakie ich charakterystyczne cechy najczęściej przedstawiane są na obrazach.)
Od poniedziałku (7 listopada) chętni uczniowie będą mogli odebrać u katechetów karty pracy do uzupełnienia. Uzupełnione karty należy zwrócić do 10 listopada.
Uwaga: 7 listopada zniknie jednak z korytarzy 5 losowych kart ze świętymi i w przypadku tych postaci uzupełniając kartę pracy będziecie musieli bazować na wcześniej zebranych informacjach.