Uwaga! Konkurs!

Zapraszamy uczniów klas I-VIII do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Wielka Liga Czytelników. Konkurs podzielono na dwie części: Ogólnopolskie Mistrzostwa Powiatowe – etap szkolny (indywidualny), etap drugi – szkolny finał (wyłonienie 3 osobowych drużyn), etap trzeci – powiatowy finał. Druga część konkursu – etap wojewódzki i ogólnopolski – awansują do niego drużyny, które zajmą I miejsce w finale powiatowym. Etap szkolny rozpoczyna się 20.10.2022 trwa do 20.12.2022. Każdy uczestnik musi uzyskać 5 sprawności czytelniczych (przeczytać i rozwiązać 5 testów z wybranych przez koordynatora książek). W etapie szkolnym testy można rozwiązywać z rodzicami. Konkurs podzielono na kategorie wiekowe:
1. Klasy I-III
2. Klasy IV-VI
3. Klasy VII-VIII
Zgłoszenia do udziału w konkursie można odebrać u Koordynatora – K. Bąk, lub u Wychowawców. Zapraszamy serdecznie do udziału😊.