Uroczyste zakończenie roku szkolnego za nami! Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom za wspólnie spędzony rok pełen wyzwań, sukcesów i niezapomnianych chwil. Gratulujemy wszystkim uczniom osiągniętych wyników i życzymy bezpiecznych, słonecznych oraz pełnych radości wakacji! ![]()
Uroczyste zakończenie roku szkolnego