SKS

Nasza szkoła po raz kolejny dostała się do programu Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. pt. „Szkolny Klub Sportowy”.

Główne zadanie programu polega na  umożliwieniu podejmowania dodatkowej aktywności fizycznej realizowanej w formie zajęć sportowych i rekreacyjnych pod opieką nauczyciela prowadzącego zajęcia wychowania fizycznego w danej szkole, w szczególności wśród dzieci i młodzieży  o mniejszej sprawności fizycznej, rzadziej podejmujących aktywność fizyczną  w czasie wolnym, nieobjętych regularnymi formami aktywności fizycznej np. treningami w klubie sportowym. Program ruszył od pierwszego marca. Zajęcia organizowane są na Orliku w następujących dniach i godzinach:

Poniedziałek 15.30 – 16.30

Piątek  15.30 – 16.30

Nauczycielem prowadzącym zajęcia jest mgr Michał Ukleja, nauczyciel wychowania fizycznego w naszej szkole.