Pożegnanie klas ósmych

W dniu 22 czerwca 2023r. uroczyście pożegnaliśmy naszych Ósmoklasistów. Nasi (już) absolwenci klas 8a i 8b powitali na sali zgromadzonych rodziców oraz nauczycieli, po czym nastąpił krótki występ, w którym w żartobliwy sposób zostały przedstawione lata spędzone w szkole podstawowej.

Następnie głos zabrała Pani Dyrektor. Wraz z wychowawcami wręczyła wiele dyplomów dla wzorowych uczniów oraz podziękowania i listy gratulacyjne dla rodziców. Każdy absolwent otrzymał również pamiątkowy dyplom i książkę.

Po części oficjalnej nastąpił czas pożegnań. Było sporo emocji, a niektórym zakręciła się w oku łezka. Ósmoklasistom życzymy dostania się do wymarzonej szkoły średniej i dziękujemy za te osiem wspólnie spędzonych lat.