Konferencja podsumowująca program „Kicaj zdrowo” przebiegała pod hasłem „STOP UŻYWKOM”. Uczniowie już od dłuższego czasu wykonywali prace plastyczne w technice zentangle. Najlepsze […]
WIOSNĘ przywitaliśmy z przytupem! W całej szkole było zielono i kwieciście . Dodatkową atrakcją w dniu dzisiejszym była możliwość zamiany podręcznika na […]