Miś Franek na warsztatach tanecznych w przedszkolu!

Jak wiadomo  miś Franek ma wiele talentów. W dniu dzisiejszym Franek wraz z uczniami: Samantą, Martyną, Vanessą oraz Igorem odwiedzili dzieci z Przedszkola Nr 38. Nasi uczniowie doskonale spełniają się w roli szkolnych instruktorów tańca i otrzymali zaproszenie oraz propozycję, by zorganizować warsztaty taneczne dla grupy „Malinki” oraz grupy „Morelki” z Przedszkola Nr 38. Podczas wspólnej, tanecznej zabawy przedszkolaki poznawały kroki do znanych piosenek i wspólnie z Frankiem tańczyły na mistrzowskim poziomie. Warsztaty były nie tylko wspaniałą zabawą, ale również lekcją rytmiki i muzyki. Miś Franek był zachwycony tańcem i zaangażowaniem wszystkich przedszkolaków oraz naszych młodych instruktorów. Gratulacje dla wspaniałych tancerzy!