Miejski Konkurs Plastyczny: „ZNAM ŚW. JANA PAWŁA II „

W kwietniu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie” Znam świętego Jana Pawła II”. Najpierw uczniowie młodszych klas w ramach katechezy słuchali fragmentów książek Joanny Krzyżanek i przygotowywali do nich ilustracje. W tym czasie uczniowie klas starszych podczas spotkań Kółka Biblijno – Liturgicznego mieli okazję do powtórzenia najważniejszych wiadomości o życiu Papieża z Polski. Do testu podsumowującego zdobytą wiedzę zgłosiło się czterech uczniów z klas czwartych oraz uczennica klasy 3a, Wiktoria Suchy. I to właśnie ona zdobyła największa liczbę punktów. Wraz z koleżanką z klasy 4a, Magdaleną Witoń reprezentowały naszą szkołę podczas miejskiego etapu konkursu w SP Nr 31 w Rokitnicy. Choć tym razem nie udało im się zdobyć miejsca na podium, to jaki najmłodsza drużyna zdobyli gromkie brawa od koleżanek i kolegów z innych zabrzańskich szkół.

Wspólne spotkanie na akademii z okazji uchwalenia Konstytucji 3 maja było okazją do ogłoszenia wyników konkursu plastycznego oraz wręczenia dyplomów i nagród.

A oto nasi laureaci:

I miejsce – Wiktora Suchy z klasy 3a

II miejsce – Bianka Karpińska z klasy 2a

III miejsca – Wojciech Sobkow z klasy 1a

Wyróżnienia otrzymali:

Mark Danyliuk z klasy 1a

Kacper Gottschling z klasy 3a

Mateusz Zajączkowski z klasy 3a

Zwycięzcom gratulujemy! A wszystkich naszych uczniów już teraz zapraszamy do kolejnej edycji konkursu.