Konkurs na kartkę Bożonarodzeniową z życzeniami w języku niemieckim

Podobnie jak w zeszłym roku zorganizowany w naszej szkole został konkurs na kartkę Bożonarodzeniową z życzeniami w języku niemieckim, wykonaną techniką dowolną, dla klas siódmych i ósmych.

Decyzją komisji pierwsze miejsce zajął Mateusz K., drugie miejsce Amelia M., a trzecie Julia L.

Prace naszych uczniów zostały również w tym roku wysłane na Międzyszkolny Konkurs Językowo-Plastyczny: „Weihnachtskarte” – kartka Bożonarodzeniowa z życzeniami w języku niemieckim Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Janusza Korczoka w Zabrzu. Czekamy na rozstrzygnięcie tego konkursu, które ma nastąpić w styczniu.

Wszyscy uczestnicy naszego szkolnego konkursu zostali nagrodzeni oceną celującą z języka niemieckiego, a po ogłoszeniu wyników konkursu międzyszkolnego, wręczone zostaną nagrody konkursu szkolnego.

Gratulacje dla laureatów szkolnego konkursu i z niecierpliwością czekamy na wyniki konkursu międzyszkolnego.

Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział!

Ewa Proba