Góra grosza

Mimo trudnej sytuacji spowodowanej pandemią koronawirusa,  samorząd uczniowski chce wziąć udział w akcji „Góra Grosza”.

Prosimy, aby wszyscy chętni zbierali monety o nominałach od 1 grosza do 5 złotych (wszystkie pieniążki, które są dostępne w monetach).

• Monety zbieramy w domu.
  • Przed końcem akcji przekazujemy monety wychowawcy klasy.
  • Wychowawca przekazuje monety samorządowi szkolnemu, który z kolei przekaże je Towarzystwu ‘Nasz Dom’.

Akcja trwa do 31 maja. Towarzystwo „Nasz dom” zajmuje się pomaganiem dzieciom w trudnej sytuacji życiowej.

Ogromna prośba dla wszystkich: prosimy, aby monety segregować nominałami (czyli osobno jednogroszówki, dwugroszówki itd.) oraz aby podać kwotę nazbieranych monet np: nazbierane jednogroszówki w kwocie 25zł itd. Bardzo ułatwi nam to pracę.

Oczywiście nagrodzimy klasę, która nazbiera największą kwotę!

Pamiętajcie o szczególnie ważnej higienie: dezynfekcja i jeszcze raz dezynfekcja.

Zachęcamy do udziału w akcji!!!

Serdecznie pozdrawiamy u życzymy dużo zdrowia:

Michał Ukleja opiekun samorządu uczniowskiego wraz z samorządem