Za Wami wiele wspólnie spędzonych lat, pełnych nauki
, przyjaźni
, uśmiechów
i niezapomnianych wspomnień
. Dziękujemy za wszystkie chwile, które razem tworzyliśmy 
.
Przed Wami nowy etap – pełen wyzwań
, marzeń
i nowych możliwości
. Nie mówimy „żegnaj”, lecz „do zobaczenia”
.
Niech odwaga
, pasja
i wiara we własne możliwości
prowadzą Was do wielu sukcesów
. Życzymy Wam powodzenia na dalszej edukacyjnej drodze
oraz spełnienia wszystkich marzeń 
.
Powodzenia, Drodzy Absolwenci! 

